Зустріч з учасником АТО

2017-02-10

/Files/images/zustrch_z_uchasnikom_ato/DSCN0322.JPG

З метою військово-патріотичного, національного виховання та формування в учнів загальнолюдських цінностей і моралі 10 лютого 2017 року відбулася зустріч учнів 5 класу з учасником АТО Галатою Владиславом Олексійовичем, майором, помічником командира з правової роботи 55-го окремого автомобільного батальйону. який зараз перебуває у відпустці. Вже третій рік він виконує військовий обов’язок, захищає східні кордони нашої держави. За цей час неодноразово був нагороджений медалями та орденами за мужність та відвагу.

Із глибоким сумом та болем в очах Владислав Олексійович ділився з учнями спогадами, що пережив разом зі своїми побратимами за час, проведений в зоні АТО, показуючи своїм прикладом , що не тільки словами можна любити свою Батьківщину, але й вчинками доводити це.

Відповідаючи на запитання, військовослужбовець розповів про життя на війні, допомогу волонтерів, солдатську єдність, братство, військові будні. П’ятикласники слухали розповідь учасника АТО, переглядали відеоролики про героїзм військових «Це твоя війна», «Повертайтеся живими».

На згадку про зустріч Галата В.Д. подарував майбутнім захисникам бойовий прапор, під яким бійці захищали м.Маріуполь, картину та книги письменників рідного краю, в яких відображені події на сході. А на знак подяки учні подарували майору Галаті В.О. патріотичну стрічку, сувенір, пригостили солодощами. Не залишили школярі без уваги бійців, які перебувають на передовій, передали їм листи та малюнки з побажаннями мирного неба.

Від педагогічного колективу та учнівської молоді прозвучали щирі слова подяки і шани всім бійцям, які захищають свободу, незалежність та територіальну цілісність України, за їх бойовий дух, за незламний характер, жагу до перемоги.

Учні закладу переймаються долею України та підтримують наших воїнів-захисників. Під гаслом доброти, людяності, милосердя в школі проходять благодійні акції «Зігрій солдата», «Подарунок учаснику АТО».

/Files/images/zustrch_z_uchasnikom_ato/DSCN0312.JPG

/Files/images/zustrch_z_uchasnikom_ato/DSCN0333.JPG

/Files/images/zustrch_z_uchasnikom_ato/SAM_2064.JPG

/Files/images/zustrch_z_uchasnikom_ato/SAM_2076.JPG

/Files/images/zustrch_z_uchasnikom_ato/SAM_2085.JPG /Files/images/zustrch_z_uchasnikom_ato/SAM_2090.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 102

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.