Вогонь – сила людського життя!

2014-11-17

14 листопада у закладі для учнів 5-9 класів був проведений виховний захід на тему: «Вогонь – сила людського життя!».

/Files/images/DSC04292.JPG/Files/images/DSC04265.JPG Класні керівники 9-Б класу Орел В.М. та 5 класу Павленкова В.В. метою даного заходу визначили – поглиблення знань учнів про правила пожежної безпеки, формування вмінь невідкладних дій під час пожежі. Учні з’ясували грані вогню та його значення у житті людства.

/Files/images/DSC04308 (1).JPGНа захід були запрошені фахівець ДПРЧ-8 С.Шабанова та інспектор міського відділу ДПРЗ-2 У-ДСНС старший лейтенант служби ЦЗ С.Черкас, які ознайомили всіх присутніх із статистичними даними за 2014 рік про пожежі, що сталися у Кіровоградській області.

/Files/images/DSC04289.JPG/Files/images/DSC04271.JPGУчні згадали правила пожежної безпеки. Зупиняючись на факторах, які можуть спричинити пожежу, учасники продемонстрували свою кмітливість і вміння у різних видах роботи. Школярі брали активну участь у вікторинах, показали свої знання, виконуючи тести та роботу в парах.

Сестра медична закладу Бабіченко О.М. розповіла про надання першої медичної допомоги при опіках та отруєнні чадним димом.

Наприкінці заходу для гостей та всіх присутніх прозвучала авторська пісня «Рятівники», муз. Орел В.М., сл. Руденко Т.Л., у виконанні класного керівника Орел В.М. та учня 9-Б класу Красюка О. /Files/images/DSC04279.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 91

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.