Вибори президента учнівського самоврядування

2015-11-22

/Files/images/фото 1.jpg

Важливість учнівського самоврядування в нашому закладі важко переоцінити. Цього року до виборів президента підійшли по-новому. Свої кандидатури виставили 6 учнів старших класів: Якубовський Дмитро, Назаренко Назар, Чернишова Аліна, Молчанова Ірина, Прокопов Богдан та Колісник Антон. Передвиборча кампанія кандидатів була насиченою, творчою і змістовною. Кожен із кандидатів представив свою передвиборчу програму, в якій прозвучали цікаві та неординарні рішення шкільних проблем.

У навчальному закладі була створена виборча комісія до складу якої увійшли учні та педагоги закладу. Були надруковані бюлетні для таємного голосування.

У середу 18 листопада 2015 року відбулися вибори президента учнівського самоврядування, на яких перемогу одержала Молчанова Ірина, учениця 8 класу, яка на свою підтримку отримала 60% голосів колективу закладу і в майбутньому буде справжнім лідером учнівського колективу.

Бажаємо новопризначеному президенту учнівського самоврядування Молчановій Ірині натхнення, наполегливості та плідної праці.

/Files/images/фото2.jpg

/Files/images/фото3.jpg

/Files/images/фото4.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 73

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.