Літературна вітальня

2017-03-16

/Files/images/ltervtalnya/SAM_2193.JPG

16 березня 2017 року для учнів 5-6 класів с вчителем української мови та літератури Басараб Л.В. була проведена літературно-музична композиція «Ім’я Шевченка стукає в серцях», приурочена 203 річниці від дня народження поета, прозаїка, драматурга, художника, політичного та громадського діяча – Тараса Григоровича Шевченка.

Учні відчули красу художніх та музичних творів за віршами поета «Зоре моя, вечірня», «Реве та стогне Дніпр широкий», «Заповіт», що справило на них незабутнє враження. Ознайомилися з живописними та графічними картинами Т.Г.Шевченка «Автопортрет», «Катерина», «Селянська родина», «Циганка-ворожка».

П’ятикласники розповіли про найцікавіші фрагменти біографії письменника, інсценували уривки відомих творів, із великим задоволенням переглянули мультфільм «Садок вишневий коло хати».

Під час свята для учнів 5-6 класів була проведена вікторина, фразеологічна хвилинка «Мовне намисто». Школярі активно відповідали на запитання, називали прислів’я, приказки, афоризми про Шевченка.

Підсумком літературно-музичної композиції став конкурс читців поезії Т.Шевченка. Переможці були нагороджені грамотами та сувенірами.

/Files/images/ltervtalnya/IMG_0741.JPG

/Files/images/ltervtalnya/IMG_0748.JPG

/Files/images/ltervtalnya/IMG_0755.JPG

/Files/images/ltervtalnya/IMG_0766.JPG

/Files/images/ltervtalnya/SAM_2215.JPG /Files/images/ltervtalnya/SAM_2197.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 84

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.